8 квітня у Національному університеті «Запорізька політехніка» оприлюднено результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Зварювання» на основі результатів першого етапу (заочне рецензування) ІІ туру. На конкурс було надіслано 85 студентських наукових робіт із вищих технічних навчальних закладів України.
За результатами І етапу ІІ туру конкурсна комісія постановила за наукову роботу «Працездатність електродугових покриттів із порошкових дротів за підвищених температур» нагородити дипломом ІІ ступеня студента факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету Богдана Гнатіва (група Ен-41). Науковий керівник – завідувач кафедри електротехнічних систем, доктор технічних наук, професор О.С. Калахан.
Вітаємо студента, наукового керівника та колектив кафедри електротехнічних систем і зичимо подальших наукових здобутків.