14 квітня 2020 року стали відомі результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт» (напрям «Автомобільна електроніка»), який проводився на базі кафедри автомобільної електроніки Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. На конкурс було надіслано 37 студентських наукових робіт із 22 вищих технічних навчальних закладів України.
На основі першого етапу ІІ туру (заочне рецензування) конкурсна комісія визначила 9 найкращих робіт. До них увійшла наукова робота «Розробка навчально-діагностичного стенду, обладнаного електронною системою гальм ABS» студентів факультету механіки та енергетики ЛНАУ Тараса Іваницького та Андрія Дрозда (група Аін-22СП), які були нагороджені дипломом ІІ ступеня. Науковий керівник – декан факультету механіки та енергетики, кандидат технічних наук, професор С.Й. Ковалишин.
Вітаємо переможців та бажаємо подальших здобутків на науковій ниві.