Студенти Львівського національного аграрного університету є активними учасниками щорічного Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Цивільна безпека», зокрема з дисципліни «Охорона праці».

17 квітня 2020 року у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті за результатами першого етапу ІІ туру підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з охорони праці. Галузева конкурсна комісія сформувала рейтинговий список робіт 140 студентів та визначила переможців.

Студент групи Ат-22сп факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету Володимир Ярославович Міджак нагороджений дипломом ІІ ступеня за наукову роботу на тему «Аналіз і оцінка небезпек у галузі машинобудування на основі моделювання» (науковий керівник – доцент І.М. Городецький).

Щиро вітаємо переможців та бажаємо їм нових успіхів у науковій діяльності.