У Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбувся перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Матеріалознавство» у 2019–2020 навчальному році, на якому Львівський національний аграрний університет здобув «бронзу»: студент-енергетик четвертого курсу факультету механіки та енергетики Богдан Гнатів (група Ен-41) виборов диплом третього ступеня за наукову роботу «Вплив структурної мікрогетерогенності порошкового дроту на працездатність електродугових покриттів», яку виконано на кафедрі електротехнічних систем. Науковий керівник – завідувач кафедри електротехнічних систем, доктор технічних наук, професор О.С. Калахан.

Суперниками нашого переможця були 94 студенти, які представляли 27 вищих технічних навчальних закладів України.

Вітаємо з черговою перемогою студента-енергетика Богдана Гнатіва, наукового керівника та колектив кафедри електротехнічних систем і зичимо подальших наукових здобутків.