Рішенням галузевої конкурсної комісії підведено підсумки другого етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)» у 2019–2020 навчальному році. Базовим закладом вищої освіти, в якому відбувався конкурс, був Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П.М. Василенка.  На конкурс було представлено 53 студентські наукові роботи. В результаті їх оцінювання до числа переможців увійшла робота студента факультету механіки та енергетики Тараса Іваницького (група Аін-22СП), який був нагороджений дипломом ІІІ ступеня. Науковий керівник – декан факультету механіки та енергетики, кандидат технічних наук, професор С.Й. Ковалишин.
Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)» й бажаємо йому творчої наснаги, нових перемог та професійного зростання.