23 квітня 2020 р. відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Матеріалознавство», який проводився на базі кафедри технології металів та матеріалознавства ім. О.М. Петриченка Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Для участі у конкурсі було надіслано 94 наукових роботи з 37 закладів вищої освіти України, більшість із яких – технічного спрямування.

Студент факультету механіки та енергетики Львівського НАУ групи Маш-31 Богдан Матвійчина належним чином виконав свою наукову роботу та за рішенням конкурсної комісії став одним із переможців і отримав диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо студента-переможця та його наукового керівника к.т.н., в.о. доц. кафедри машинобудування Руслана Васильовича Гуменюка та бажаємо подальших наукових звершень!