29 квітня оприлюднено результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Електротехніка та електромеханіка» у 2019–2020 навчальному році, який проходив у Дніпровському державному технічному університеті.
Конкурсна комісія постановила за наукову роботу «Математичне моделювання перехідних електромагнітних процесів у довгій лінії електропередачі постійного струму» нагородити дипломами І ступеня студентів факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету Богдана Барчика (група Ен-31) та Романа Димида (група Ен-31). Роботу виконано під науковим керівництвом старшого викладача кафедри електротехнічних систем, кандидата технічних наук Віталія Романовича Левонюка.
Вітаємо студентів, наукового керівника та колектив кафедри і бажаємо нових досягнень на науковій ниві та професійного зростання!