28-30 квітня 2020 року на факультеті технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету галузевою конкурсною комісією оприлюднено підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Механічна інженерія». Від Львівського національного аграрного університету студентські наукові роботи були подані на секцію «Гідравлічні машини, гідроприводи та гідропневмоавтоматика».

За результатами оцінювання студенти факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету Святослав Царюк та Назар Чижевський стали одними з переможців конкурсу і нагороджені дипломом ІІІ ступеня.

Наукова робота виконувалася під керівництвом к.т.н., доцента, завідувача кафедри енергетики Сергія Валерійовича Сиротюка.

Вітаємо з перемогою і бажаємо подальшої плідної дослідницької праці,  успіхів та перемог!