18-20 березня 2015 року в Запорізькому національному університеті відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі науки «Математичні методи, моделі в економіці».

Роботі конференції передувала аналітична робота експертної комісії, яка оцінила 94 надісланих із різних ВНЗ України студентських наукових робіт. У результаті цього аналізу вибрано 24 кращі роботи для виступів на підсумковій науково-практичній конференції.

За результатами роботи підсумкової конференції студенти 4 курсу факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету Арсеній Ігорович Паленичка та Юрій Юрійович Суханов здобули дипломи 3-о ступеня. Роботи виконані у науковому гуртку кафедри управління проектами та безпеки виробництва під керівництвом  к.т.н., доцента П.М. Луба та к.т.н., доцента В.О.Тимочка.

Вітаємо переможців!