Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1506 від 23 грудня 2014 року Львівський національний аграрний університет визначений базовим навчальним закладом для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Енергетика та електротехнічні системи в АПК» та зі спеціальності «Енергетика сільськогосподарського виробництва». Олімпіада відбулася 13–15 травня 2015 року. Для участі в олімпіаді своїх представників надіслали: Національний університет біоресурсів та природокористування України, Подільський державний аграрно-технічний університет, Миколаївський національний аграрний університет, відокремлений підрозділ НУБіПУ «Бережанський агротехнічний інститут», Ніжинський агротехнічний інститут, Вінницький національний аграрний університет, Львівський національний аграрний університет.

Програма олімпіади передбачала змагання учасників у теоретичному та практичному турах.

З напряму «Енергетика та електротехнічні системи в АПК за результатами інтелектуальних і творчих змагань ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади нагороджено:

- Дипломом першого ступеня – Віталія Лапинського, студента Львівського національного аграрного університету;

- Дипломом другого ступеня – Сергія Петрова, студента Миколаївського національного аграрного університету;

- Дипломом третього ступеня – Андрія Олійника, студента Вінницького національного аграрного університету.

Зі спеціальності «Енергетика сільськогосподарського виробництва» нагороди отримали:

- Диплом першого ступеня – Олеся Рогаль, студентка Національного університету біоресурсів і природокористування України;

- Диплом другого ступеня – Володимир Стецишин, студент Подільського державного аграрно-технічного університету;

- Диплом третього ступеня – Андрій Кирилов, студент Миколаївського національного аграрного університету.

Нагороди учасникам олімпіади (сертифікати учасника, дипломи, грамоти за кращі знання у різних турах олімпіади, подяки представникам команд) вручив перший проректор ЛНАУ, професор В. М. Боярчук.

Для учасників і гостей Всеукраїнської студентської олімпіади її організатори представили широку екскурсійну програму у місто Львів.