26 листопада 2020 року завідувач кафедри енергетики ЛНАУ к.т.н., доцент С.В. Сиротюк взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Сучасний стан та перспективи розвитку аграрної сфери в Україні / Інноваційні технології в агропромисловому виробництві (теорія і практика)», яка проходила на базі відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ніжинський агротехнічний інститут».

На конференції було розглянуто питання науково-методичних засад формування біоекономіки в Україні, моделювання та оптимізації витрат енергетичних і матеріальних ресурсів при виконанні технологічних та транспортних операцій сільськогосподарського виробництва тощо.

Метою проведеної конференції є налагодження комунікації між фахівцями в галузі економіки, інженерії та енергетики в умовах карантину.