24 грудня 2020 року на кафедрі інформаційних систем та технологій у дистанційній формі відбулося обговорення нової редакції освітньої програми «Інформаційні системи та технології» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
В зустрічі взяли участь представники наступних компаній:
-  SoftServe – Олег Ковалишин (Test Automation Competence Manager) та Олег Прілепін (Test Automation Expert);
-  Контінентал фармерс груп  – Роман Дунець (керівник ІТ-підрозділу);
-  GlobalLogic  – Олександр Позняков (Software engineer).
Під керівництвом завідувача кафедри д.т.н. А.М. Тригуби та гаранта освітньої програми к.т.н. А.В. Татомира було обговорено пропозиції щодо вдосконалення освітньої програми, її структури та наповненості. Учасники зустрічі поділилися своїм баченням забезпечення компетенцій випускників за освітньою програмою. Особливу увагу приділили питанню підвищення якості навчання та практичної підготовки студентів ІТ-спеціальностей.
Декан факультету проф. С.Й. Ковалишин окреслив основні напрямки подальшої співпраці з представниками стейкхолдерів, їх залученості до організації освітнього процесу.