Студенти факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету беруть активну участь у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт. 15 квітня 2021 р. у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Цивільна безпека (Охорона праці)». На підставі рецензій робіт та оцінки наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія нагородила дипломом I ступеня студента факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету Ігоря Городецького (група Аін-31) за наукову роботу «Прогнозування ДТП і моделювання травмонебезпечних ситуацій автомобільного транспорту», яку виконано на кафедрі управління проєктами та безпеки виробництва. Науковий керівник – к.т.н., доцент В.О. Тимочко.
Щиро вітаємо автора та керівника наукової роботи з успіхом та бажаємо нових здобутків і перемог!