У Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, який згідно з наказом Міністерства освіти і науки України було призначено базовим закладом вищої освіти для проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автомобільний транспорт», 20 квітня 2021 року відбулася підсумкова науково-практична відеоконференція за напрямом «Автомобільна електроніка». До відеоконференції згідно з рейтинговим списком було допущено 58 наукових робіт.
За результатами доповідей галузевою конкурсною комісією були відзначені наукові роботи студентів факультету механіки та енергетики ЛНАУ: Михайла Руслановича Туркоця (група Ат-41) на тему «Стенд для калібрування і тарування датчиків рівня палива» (науковий керівник – к.т.н., доц. Олег Михайлович Сукач), яка зайняла II призове місце, та Івана Миколайовича Ковальчука (група Ат-51) на тему «Портативний USB автоосцилограф», яка отримала III призове місце (науковий керівник – к.т.н., доц. Андрій Остапович Шарибура).

Вітаємо здобувачів вищої освіти та наукових керівників із високими науковими досягненнями та бажаємо нових здобутків!