28-29 квітня 2021 року у Вінницькому національному технічному університеті в режимі онлайн проходив II етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Механотроніка», в якому взяли участь студенти факультету механіки та енергетики Львівського НАУ.
За результатами представленої доповіді конкурсною комісією було відзначено наукову роботу студента групи Ат-41 Михайла Руслановича Туркоця на тему «Телематична система контролю рівня палива» (науковий керівник – к.т.н., доц. Олег Михайлович Сукач), яка здобула призове III місце. Це вже друга його перемога у цьогорічних Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт.

Щиро вітаємо з черговою перемогою та бажаємо йому і науковому керівнику подальших наукових здобутків та професійного зростання!