20 травня 2021 р. у лабораторії відновлюваної енергетики та енергозбереження Львівського національного аграрного університету відбувся круглий стіл «Енергоефективність та енергонезалежність сільських регіонів», організований кафедрою економіки за участю кафедри енергетики. Даний захід був приурочений 165-річчю університету і 120-річчю присвоєння йому статусу Академії.
Основними тематичними напрямками роботи круглого столу стали:
- перспективи розвитку сонячної енергії в Україні та в країнах Вишеградської четвірки;
- стан та перспективи використання відновлюваних джерел енергії у сільському господарстві;
- екологічно чисті технології та інновації у забезпеченні енергоефективності та енергонезалежності сільських територій.
Презентували наукові дослідження в даному напрямку: перший проректор, професор В.М. Боярчук; завідувач кафедри економіки, професор Г.В. Черевко; завідувач кафедри енергетики, доцент С.В. Сиротюк; доцент кафедри економіки Г.В. Сиротюк. Всі учасники круглого столу взяли активну участь в обговоренні актуальних проблем за тематикою даного заходу.

На завершення круглого столу було проведено оглядову екскурсію в лабораторії відновлюваної енергетики та енергозбереження.
Захід пройшов на високому рівні, всі учасники круглого столу отримали максимум нової інформації та незабутніх вражень.