З 17 до 31 травня 2021 року з метою оптимізації енергоспоживання в громадських будівлях і підвищення енергоефективності в регіоні Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу організовував тренінг «Енергетичний менеджмент у громадських будівлях».
Навчання було орієнтоване на керівників і працівників державних установ та організацій, представників органів місцевого самоврядування, власників підприємств, енергоменеджерів та всіх зацікавлених у підвищенні обізнаності в питаннях ефективного управління енергетичними ресурсами.
Учасниками тренінгу були викладачі Львівського національного аграрного університету, зокрема завідувач кафедри енергетики, доцент С.В. Сиротюк та доцент Р.Є. Кригуль.
Навчання проводили викладачі з ІФНТУНГ, Університету Мішкольца (Угорщина), Технічного університету Кошице (Словаччина), Технічного університету Клуж-Напока, Північного університетського центру Бая-Маре (Румунія).
За результатами тренінгу учасники отримали документ про проходження навчання (сертифікат).