17 грудня 2021 року сертифікованим викладачем заводу-виробника тракторів Fendt з навчання сервісної служби «Цеппелін Україна» Ігорем Кандиріним для викладачів, аспірантів та студентів факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського НАУ була прочитана лекція на тему «Система очистки відпрацьованих газів». Матеріал лекції викликав велику зацікавленість у присутніх, які поставили низку запитань. На кожне з них лектор дав повноцінні відповіді. Після завершення лекції присутні на ній декан факультету Степан Ковалишин та перший проректор Віталій Боярчук висловили щиру подяку Ігорю Кандиріну за якісне, проведене на високому рівні заняття і запросили його прочитати лекцію на іншу тематику в другому семестрі 2021–2022 н.р.