1.07.2015р. під час проходження технологічно-заводської практики студенти факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету за напрямком підготовки «Машинобудування» та «Процеси, машини та обладнання АПВ» для закріплення і поглиблення теоретичних знань з дисципліни «Матеріалознавство і ТКМ» відвідали ДП «Львівський бронетанковий завод».

На підприємстві працюють висококваліфіковані кадри зварників, токарів, слюсарів, фрезерувальників, монтажників електроапаратури. В конструкторському бюро працюють досвідчені інженери-конструктори, котрі в своїй роботі користуються засобами системи автоматизованого проектування «Компас» та використовують 3D моделювання для верстатів з числовим програмним керуванням.

Студенти ознайомилися з технологічними процесами відновлення деталей машин, методами зварювання, литва, кування, штампування, різання та іншими способами механічної обробки на сучасному високопродуктивному обладнанні (вертикальний фрезерний обробний центр DMN 500, токарний станок CTX-510 ECOLINE, плазмова різка RUR 3000 GP ) з системами управління ЧПУ.

Керівники практики – к.т.н. в.о. доц. кафедри машинобудування Р.В. Гуменюк та к.т.н. доцент А. П. Пахолюк.