На кафедрі машинобудування факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського НУП нещодавно було апробовано і запущено в дію обладнання для плазмової різки металів марки EX-TRACK. Проте його ефективне використання під час виготовлення окремих деталей для вирішення актуальних на даний час завдань стримувалось відсутністю в складі різки високопродуктивного компресора. Ми звернулися за допомогою до наших партнерів – ТОВ «Сігма-інжиніринг». Їх реакція була миттєвою. Впродовж декількох днів вони за свій кошт придбали і передали нам у користування сучасний компресор італійського виробництва марки BALMA.
Висловлюємо найщирішу подяку генеральному директору ТОВ «Сігма-інжиніринг» Ярославу Бриню та технічному директору Віталію Копитчаку за надану допомогу та надіємось на подальшу плідну співпрацю.