Ознайомлення з будовою, особливостями конструктивних елементів, правилами підготовки до роботи, налаштуванням на задану норму внесення робочої рідини причіпних та самохідних обприскувачів виробництва компанії «Amazone» – основні питання, які були висвітлені під час проведення практичного заняття співробітниками ТОВ «Компанія ЛАН» Андрієм Магерою та Віталієм Остапчуком зі студентами другого курсу спеціальності 208 «Агроінженерія» факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського НУП. Воно відбулося у двох локаціях – навчальному центрі «CLAAS Академія Україна», який функціонує у ЛНУП, та на базі Львівської філії ТОВ «Компанія Лан».
Форма і зміст його проведення викликали величезний інтерес у студентів. Вони виявили бажання, щоб і надалі для них організовували лабораторні заняття, практичні конкурси тощо за участю стейкхолдерів.
Висловлюємо щиру вдячність ТОВ «Компанія ЛАН» за постійне сприяння в покращенні навчального процесу студентів агроінженерного профілю ЛНУП.