15 вересня на факультеті механіки та енергетики на базі кафедри сільськогосподарських машин в рамках співпраці між Львівським національним аграрним університетом та дочірнім підприємством із 100% іноземними інвестиціями «LEMKEN-Україна» проведено міжкафедральний семінар з проблем впровадження та застосування новітніх технологій керованого землеробства в рослинництві. В роботі семінару взяли участь викладачі факультету та студенти старших курсів.

На семінарі розглядались актуальні питання ефективності та переваг точного землеробства, навігаційних систем, електронних систем керування МТА. Також відбулась презентація сучасної техніки фірми «LEMKEN», яку проводив регіональний менеджер ДП «LEMKEN-Україна» Олександр Леонідович Олексюк.

Учасники семінару мали можливість особисто спостерігати за процесом підготовки та роботою сучасного обприскувача з електронною системою керування «Primus-35», що забезпечує змінні норми подачі робочої рідини в залежності від режимів роботи машини та технологічних потреб.