У Львівському національному аграрному університеті на факультеті механіки та енергетики 4 листопада 2015 р. відбувся Ярмарок професій. Головною метою проведення заходу є сприяння працевлаштуванню випускників факультету на основі впровадження нових форм співпраці факультету механіки та енергетики ЛНАУ з підприємствами та організаціями на довгострокову перспективу за умов інтеграції України до Європейського економічного та освітнього простору.
Основними завданнями заходу були: налагодження партнерських стосунків між факультетом механіки та енергетики ЛНАУ і підприємствами на довгострокову перспективу, обговорення потреб сучасного ринку праці та вимог роботодавців до випускників інженерних спеціальностей, інформування студентів факультету про можливість та умови працевлаштування, створення іміджу факультету, що готовий співпрацювати з роботодавцями за європейськими стандартами та ін.

На запрошення кафедр факультету механіки та енергетики у Ярмарку професій взяли участь провідні підприємства Західної України та Польщі: CML – JCB, ПАТ «Львівобленерго», ТзОВ«Енергомонтажвентиляція», ТзОВ«Классон Інжиніринг Україна», ТзОВ «Хеммель-Українa», ПП«Західний Буг», ТзОВ «Галавтосвіт»,  CFT,  Арія Моторз (Хонда,Нісан,БМВ), ТОВ «АГРО ЛВ ЛІМІТЕД» Торгова марка AGROMARK (Ukraine), ПрАТ «Вентс», Червоноградський завод металоконструкцій, ТзОВ «Агрофрутіка Бишків», ТОВ Кондитерська фабрика «Ярич», «Алекс СО», ТзОВ «ДЕОС РЕЛІЗ», Polskie Jagody, Міжнародна транспортно-логістична і рекрутингова компанія Grupa «Oskar», ПМП «Вітас», ПП «Еко-СТ» та ін.
На початку зустрічі з керівниками та фахівцями підприємств декан факультету Степан Йосифович Ковалишин від імені ректора Львівського НАУ академіка НААНУ Володимира Васильовича Снітинського привітав учасників і наголосив на важливості проведення зустрічей з виробничниками, які у нелегкі часи мають змогу працевлаштувати молодих фахівців.

Після закінчення Ярмарку професій відбулося обговорення особливостей і можливих напрямів співпраці підприємств різного профілю з факультетом механіки та енергетики ЛНАУ.