Компанія «Контінентал Фармерз Груп» тривалий час реалізує значну кількість інноваційних, виробничих, освітніх та соціальних проєктів, частина з яких відбувається у тісній співпраці з факультетом механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського НУП. В недалекому минулому для використання в навчальному процесі студентів агроінженерного профілю нею передано трактор Джон Дір 6630. Зараз вона обладнала його сучасною системою паралельного водіння Topcon System X30. Такий «автопілот» забезпечує високу точність автоматичного рульового управління, якісну роботу з картами полів, картами-завданнями для диференційованого обробітку тощо. Для зручності навчання та налаштувань система оснащена великим 12,1-дюймовим (30,7 см) сенсорним дисплеєм.
Висловлюємо щиру подяку керівництву компанії «Контінентал Фармерз Груп», її інженерній службі за надане високотехнологічне обладнання і надіємось на подальшу плідну, результативну та взаємовигідну співпрацю.