12 травня 2023 р. директор компанії ДП «Роберт Бош Продакшн Україна» Олександр Раткевич у черговий раз відвідав Львівський НУП. Під час його зустрічі з ректором університету Володимиром Снітинським були окреслені основні шляхи подальшої співпраці, які полягають у проходженні студентами університету стажерських програм та практик на базі компанії, організації дуальної форми навчання та сприянні компанії у покращенні матеріально-технічної бази університету.
В підтвердження озвучених намірів Олександр Раткевич передав 20 стартерів для використання у навчальному процесі студентами інженерного профілю, відеопроєктор та мережеве і комунікаційне устаткування компанії Cisco, яке буде застосовано для створення конвергентної корпоративної локальної мережі факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій.
Ректор Володимир Снітинський нагородив Олександра Раткевича грамотою і висловив надію на плідну і тривалу співпрацю університету з ДП «Роберт Бош Продакшн Україна».