У четвер, 12 листопада, на другій парі в аудиторії 54м, за ініціативи кафедри енергетики відбулась зустріч студентів факультету механіки та енергетики з фахівцями вітчизняної компанії «Вентс» (м. Боярка, Київська область).

З короткою інформацією про приватне акціонерне товариство «Вентиляційні системи» виступив керівник відділу регіональних проектних продажів Олександр Пащенко.

Регіональний менеджер проектів у Львівській області Ростислав Сабан прочитав лекцію на тему: «Сучасні технології вентилювання житлових та промислових об’єктів» та ознайомив студентів з програмою виробництва компанії «Вентс».

Зустріч пройшла в активному діалозі між представниками компанії та студентами і викладачами ЛНАУ. Найактивніші учасники дискусії були нагороджені фірмовими футболками з логотипами фірми «Вентс».

Дана зустріч відбулась в рамках співпраці між ЛНАУ та ПАТ «Вентиляційні системи» відповідно до підписаного раніше договору про співпрацю.