10 грудня в приміщенні банківського інституту (м. Львів, вул. Січових Стрільців,11) було проведено семінар-дискусію на тему: «Енергоефективні ресурсозберігаючі технології, впровадження альтернативних джерел енергії, екологічно безпечних виробництв».

До участі були запрошенні представники територіальних громад Львівської області.

У семінарі-дискусії взяв участь завідувач кафедри енергетики Львівського НАУ, к.т.н., доцент С.В. Сиротюк, який охарактеризував перспективи розвитку енергетичної сфери сільських поселень та сільськогосподарських об’єктів з використанням засобів когенерації, первинним енергетичним ресурсом яких є сільськогосподарська біомаса.

Загалом семінар пройшов у жвавій дискусії та обговоренні. У підсумку було прийняте рішення про продовження навчально-інформаційних семінарів-дискусій на рівні районних адміністрацій Львівської області.