Матеріально-технічна база факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського НУП, зокрема кафедри машинобудування, поповнилась першим універсальним роботом Universal Robotics – 10. Його передало для використання в навчальному процесі підприємство «ДЕНК ТПР».
Поява на кафедрі цього робота стала першим кроком до створення лабораторії робототехніки, в якій студенти на практиці будуть знайомитись з технологіями Індустрії 4.0 та промисловим інтернетом речей. Наступний крок в облаштуванні згаданої лабораторії – встановлення на роботі зварювального обладнання австрійської компанії «Fronius» та налаштування його для виконання операцій зварювання в автоматизованому режимі.
Величезна подяка власнику підприємства «ДЕНК ТПР» Едуарду Судніку за надане обладнання.
Надіємось на дієву і тривалу співпрацю з «ДЕНК ТПР».