У Львівському національному аграрному університеті активно функціонує спеціалізована вчена рада  К 36.814.03 зі захисту кандидатських дисертацій за спеціальністю  05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва. Впродовж другого півріччя 2015 року на ній захистили дисертації 5 викладачів факультету механіки та енергетики, зокрема: старший викладача кафедри машинобудування С.М. Баранович (керівник професор В.М. Сиротюк); старший викладач кафедри АТЯС Ю.М. Лаврик (керівник доцент В.Т. Дмитрів); старші викладачі кафедри тракторів і автомобілів – М.І. Магац (керівник професор В.М. Сиротюк), В.О. Дадак (керівник доцент С.Й. Ковалишин), О.М. Сукач (керівник доцент Р.С. Шевчук).
Після успішного проходження експертизи в департаменті атестації кадрів вищої кваліфікації Міністерства освіти і науки рішенням Атестаційної колегії всім їм було присуджено наукову ступінь кандидата технічних наук і видано дипломи, які прирівнюються до диплома доктора філософії.

На вченій раді факультету механіки та енергетики 4 лютого 2014 року декан факультету С.Й. Ковалишин вручив дипломи і побажав новим кандидатам технічних наук, які поповнили ряди викладачів складу факультету, плідної праці на науковій та викладацькій ниві.