На факультеті механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП дуже серйозну увагу приділяють розширенню співпраці зі стейкхолдерами. В контексті цього питання на базі факультету було проведено засідання виробничого комітету Офісу Європейської Бізнес Асоціації, до складу якої входить близько 900 компаній, а регіональні офіси, окрім головного в Києві, розміщуються в Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові. Тема зустрічі – «Співпраця бізнесу та ЗВО як необхідність сьогодення (на прикладі Львівського національного університету природокористування)». Її учасники були ознайомлені з результатами співпраці колективу факультету з партнерами-виробничниками, відвідали близько 20 новітніх лабораторій, які в останні роки введені у навчальний процес завдяки тісній співпраці з бізнесом. Представники компаній відзначили значний прогрес у розширенні співпраці факультету та університету зі стейкхолдерами, що суттєво виділяє його на тлі інших вищих навчальних закладів. Всі учасники зустрічі виявили готовність і надалі розширювати співпрацю з нашим навчальним закладом в плані відкриття нових лабораторій, надання виробничих баз своїх підприємств для реалізації дуальної форми навчання, проведення практик студентів, рецензування освітньо-професійних програм тощо. Представники університету в особі в.о. ректора Василя Лопушняка і декана факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Степана Ковалишина запевнили присутніх представників підприємств, що поглиблення співпраці з бізнесом приведе до суттєвого покращення рівня підготовки студентів, особливо інженерного профілю, які в недалекому майбутньому зможуть поповнити ряди їхніх працівників.