Нещодавно представники Львівського НУП мали візит до ТОВ «АКО Індастріс» та зустріч з їхнім керівником Ігорем Савкою. І через невеликий проміжок часу відбулася наступна зустріч декана факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Степана Ковалишина і студентів спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» Анатолія Гафтона та Сергія Білаша з керівництвом та інженерно-технічними працівниками компанії. Її основна мета – запровадження на базі ТОВ «АКО Індастріс» дуальної форми навчання. Для визначення рівня підготовки студентів, які на неї претендують, інженери товариства провели їх тестування та перевірили навички виконання практичних завдань з 3D-моделювання. Попередньо Анатолій Гафтон та Сергій Білаш показали достатню підготовленість, що, ймовірно, дозволить в найближчому майбутньому продовжити навчання за дуальною формою та одночасно удосконалювати свій фах у ТОВ «АКО Індастріс».