На базі Кіровоградського національного технічного університету 24 березня відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2015/2016 навчального року за напрямом «Зварювання», на якому розглядались, зокрема, ідеї та пропозиції молодих вчених щодо технологій та обладнання, які дозволяють відновлювати, підвищувати надійність і стійкість деталей та обладнання.

Під час першого туру конкурсу було розглянуто 68 студентських робіт. Запрошення на участь у другому турі отримали автори 15-ти наукових робіт – представники 15-ти вищих навчальних закладів України, в т.ч. Львівського національного аграрного університету.

Після відкритого обговорення наукових робіт і доповідей учасників підсумкової науково-практичної конференції галузева комісія визначила переможців, серед яких – студент факультету механіки та енергетики ЛНАУ Василь Гороховський (гр.Ен-21), який зайняв II місце.

Наукові керівники – д.т.н., професор, завідувач кафедри електротехнічних систем О.С. Калахан, ст. викладач кафедри І.М. Дробот.