Учні 10-11 класів Великодідушицького, Дашавського, Миртюківського, Нежухівського, Угерського ліцеїв впродовж 18-22 березня 2024 року відвідали нові навчально-практичні центри, які функціонують на базі факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського національного університету природокористування.
Правильний вибір професії – це моральне задоволення, висока самооцінка. Це точка, в якій сходяться інтереси особисті та суспільні, визначення свого «місця під сонцем».
Цей захід став чудовою нагодою ознайомитися зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка студентів в університеті, новими можливостями в плані навчання фахівців з використанням новітньої техніки і навчального обладнання, які зосереджені в навчально-практичних центрах.
Дякуємо декану факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Степану Йосифовичу Ковалишину за організацію дружньої зустрічі, змістовної екскурсії у навчально-практичних центрах університету.