23 березня 2016 року в м. Києві на базі Університету економіки та права «КРОК» пройшов другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році зі спеціальності «Управління проектами: крок за КРОКом».

До участі в конференції відібрано 35 кращих наукових робіт студентів із різних ВНЗ України. У результаті заслуховування доповідей та роботи галузевої конкурсної комісії визначено переможців.

Зокрема, студенти факультету механіки та енергетики Львівського національного аграрного університету Степан Олегович Крупич (гр. М-72) та Юрій Богданович Жолобок (гр. М-51) здобули дипломи ІІІ ступеня (науковий керівник – к.т.н., доцент В.О.Тимочко).