У Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті 25 березня 2016 р. на кафедрі метрології та безпеки життєдіяльності відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році зі спеціальності «Охорона праці».
До участі у підсумковій конференції відібрано 33 кращих наукових робіт студентів із різних ВНЗ України (загальна кількість студентських наукових робіт, що надійшли на конкурс – 99).
Студенти факультету механіки та енергетики ЛНАУ Дмитро В’ячеславович Марчук та Василь Валерійович Височанський (група Ен-12сп) презентували результати науково-дослідної роботи, виконаної у науковому гуртку кафедри управління проектами та безпеки виробництва під керівництвом к.т.н., доцента І.М. Городецького.

У результаті заслуховування доповідей та роботи галузевої конкурсної комісії студентів визнано переможцями і нагороджено дипломом ІІІ ступеня, також нагороджено Грамотою Громадської організації «Спілка фахівців безпеки життєдіяльності» науковий гурток кафедри УПБВ за активну участь та високі показники у роботі зі студентами щодо підготовки до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Охорона праці».