Чергову відкриту лекцію для студентів і викладачів факультету механіки, енергетики та інформаційних Львівського НУП на тему «Енергоощадні технології тепло- та холодопостачання з використанням кліматичного обладнання» було прочитано старшим викладачем кафедри енергетики Тарасом Станицьким.
Лектором в доступній формі, аргументовано, з наведенням конкретних прикладів було ознайомлено присутніх з існуючими технологіями тепло- і холодопостачання, які реалізуються за допомогою сучасного кліматичного обладнання. Ним було доведено доцільність їх використання як з технологічної, так і з економічної точки зору.
Досить змістовна лекція завершилась низкою запитань від слухачів, на які вони отримали ґрунтовні і повні відповіді.
Чекаємо наступних лекторів для продовження розпочатого циклу відкритих лекцій.