У Кременчуцькому національному університеті ім. Михайла Остроградського 5-7 квітня 2016 року відбулась підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Транспортні технології (за видами транспорту)» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів. Андрій Петрович Дендерис та Роман Петрович Микитинський, студенти групи Ат-61, представили наукову роботу на тему «Узгодження парку автомобілів впродовж сезону заготівлі цукрових буряків» (керівник – к.т.н., старший викладач, кафедри енергетики Роман Євгенович Кригуль).
На підставі відкритого обговорення наукових робіт та наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія відзначила роботу Андрія Петровича Дендериса та Романа Петровича Микитинського і нагородила їх грамотами ІІІ ступеня.