У Харківському національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» 6-8 квітня 2016 р. на кафедрі графічного та комп’ютерного моделювання відбувся другий тур Всеукраїнської студентської олімпіади з нарисної геометрії та геометричного моделювання на ПЕОМ.
В олімпіаді брали участь 19 різних технічних ВНЗ України (загальна кількість учасників – 24).
Вітаємо студентів факультету механіки та енергетики ЛНАУ Олександра Костянтиновича Позднякова (гр. Маш-21), який здобув диплом за ІІІ місце у секції геометричного моделювання на ПЕОМ, та Руслана Леонідовича Ялинського (гр. Маш-11), який нагороджений грамотою за участь у секції нарисної геометрії під керівництвом ст. викладачів кафедри машинобудування С. А. Березовецького та І. Г.Стукальця.