5-8 квітня 2016р. у Миколаївському національному аграрному університеті на інженерно-енергетичному факультеті відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання” 2015–2016 навчального року серед студентів вищих технічних і аграрних закладів освіти України III-IV рівнів акредитації. В олімпіаді брали участь 56 учасників з аграрних ВНЗ України.

Вітаємо студентів гр. Маш-31 факультету механіки та енергетики ЛНАУ Романа Степановича Кирика, який здобув диплом ІІ ступеня, та Юрія Ярославовича Ставничого, який нагороджений грамотою за нестандартне розв’язування інженерних задач (керівник – к.т.н. в.о. доц. кафедри машинобудування Р.В. Гуменюк).