30 квітня 2024 року на кафедрі енергетики ЛНУП було проведено конкурс «Кращий монтажник фотоелектричних установок» серед студентів електроенергетичного профілю. Конкурс проходив у яскравий сонячний день, що дозволило оцінити ефективність функціонування зібраних схем фотоелектричних установок.
Перед учасниками були поставлені наступні завдання: розробка схеми приєднання компонентів автономної фотоелектричної установки; збирання фотоелектричної установки; проведення вимірювань електричних параметрів фотопанелей, контролера та інвертора. Крім того, студенти повинні були продемонструвати вміння працювати зі спеціальним інструментом монтажників сонячних станцій.

При оцінюванні конкурсантів брались до уваги: оперативність виконання робіт, правильність складання схеми, правильність приєднання компонентів, якість вимірювання електричних параметрів та точність виконання розрахунків.
Змагання проходили у напруженій боротьбі між трьома командами, які складалися з чотирьох осіб. В результаті підрахунку отриманих балів з’ясувалося, що переможець (команда групи Вде-21сп) набрав максимальне число балів (100 балів), інші дві команди (команда групи Ен-41 та команда групи Вде-11) набрали по 94 бали.
Обладнання та інструмент для проведення конкурсу було надано стейкхолдером кафедри ПП «Еко-СТ» в особі співвласника підприємства та старшого викладача кафедри енергетики Тараса Олеговича Станицького. Загальна організація конкурсу була здійснена завідувачем кафедри енергетики Сергієм Валерійовичем Сиротюком.
Завершився конкурс врученням грамот учасникам. Церемонію вручення провів декан факультету Степан Йосифович Ковалишин.