Перед початком проведення технологічних і виробничих практик на факультеті механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського НУП був проведений черговий «Ярмарок професій 2024».  На зустріч зі студентами завітали представники понад 20 фірм і підприємств, профіль діяльності яких відповідає профілю акредитованих на факультеті спеціальностей, зокрема ДП «Роберт Бош Продакшн Україна», ТОВ «АБА "Астра"», ТОВ «Захід-Агро МХП», ТОВ «ТНД ГРУП», компанія «Тойота Центр Львів "Діамант"», Торговий дім «Бойчак», ТОВ «Сігма-Інжиніринг», компанія «Контінентал Фармерз Груп», компанія «BERTA group», ПрАТ «Галичина-Авто», ТОВ «Крафт Інновейшн», ТзОВ «Металворкшоп», ТзОВ «АКО Індастріс», ТОВ «Енергомонтажвентиляція», ПрАТ «Львівобленерго», ТзОВ «Робітня», Перше територіальне медичне об’єднання м. Львів, ПП «Галпрогрес» та ін. Вони коротко ознайомили студентів з діяльністю своїх підприємств, функціональними обов’язками працівників, наявними на даний час вакансіями, умовами праці як під час проходження практик, так і під час роботи на певних посадах.  Окрема увага була приділена питанням, які стосувались розпорядку робочого дня, соціального захисту, професійного зростання, медичного страхування працівників тощо.

Даний захід викликав велику зацікавленість у присутніх студентів, про що свідчила велика кількість запитань до представників фірм.
В результаті проведеного ярмарку професій студенти мають змогу вибрати собі базу для проходження практики, ґрунтовно ознайомитись із місцями потенційного працевлаштування після завершення навчання в університеті.