Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники та студенти ЛНУП щиро вітають з ювілеєм завідувача кафедри фізики, інженерної механіки та безпеки виробництва, д-р. ф.-м. наук, професора С.В. Мягкоту!

Вельмишановний Степане Васильовичу!
Прийміть найщиріші вітання й найкращі побажання з нагоди Вашого ювілею!
Ви – висококваліфікований науковець, інтелектуальним потенціалом, успіхами та досягненнями якого пишається не лише наш університет, а й вся Україна!
Ваш професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства.
З нагоди ювілею щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, енергійності, стійкості духу, реалізації задумів. Нехай Вам таланить на однодумців, колег, доброзичливих і щирих людей, а накопичений життєвий досвід, знання та мудрість допоможуть досягти нових звершень!
Успіхів Вам у всьому задуманому та нових плідних здобутків!