Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники та студенти ЛНУП щиро вітають з ювілеєм ветерана нашого університету Івана Дмитровича Вахняка, якому 15 липня цього року виповнюється 100 років!
Життя Івана Дмитровича тісно пов’язане з нашим університетом. У 1951 р. він закінчив факультет механізації сільського господарства Львівського сільськогосподарського інституту.
У 1951–1957 рр. працював начальником технічного відділу Станіславського авторемонтного заводу.
В нашому закладі Іван Дмитрович працював з 1957 до 1993 року: спочатку на посаді асистента, потім – старшого викладача кафедри ремонту сільськогосподарської техніки.
У 1993–1997 рр. працював провідним інженером в МП «Катет».
Ми усі щиро вітаємо Івана Дмитровича з такою поважною життєвою датою, висловлюємо вдячність та шану за багаторічну сумлінну працю, за мудрість та життєвий досвід.
Бажаємо ювіляру міцного здоров’я, щастя, радості, спокою, родинного затишку та ще довгих років життя під мирним українським небом.