Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27 листопада 2015 року Львівський національний аграрний університет визначений базовим навчальним закладом для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Енергетика та електротехнічні системи в АПК» та зі спеціальності «Енергетика сільськогосподарського виробництва».

Олімпіада відбувалася 11-13 травня 2016 року. Для участі в олімпіаді своїх представників надіслали: Національний університет біоресурсів та природокористування України, Подільський державний аграрно-технічний університет, Миколаївський національний аграрний університет, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка, Житомирський національний агроекологічний університет, відокремлений підрозділ НУБіПУ «Бережанський агротехнічний інститут», відокремлений підрозділ НУБіПУ Ніжинський агротехнічний інститут, Вінницький національний аграрний університет, Львівський національний аграрний університет.

Програма олімпіади передбачала змагання учасників у теоретичному та практичному турах.

За результатами інтелектуальних і творчих змагань ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Енергетика та електротехнічні системи в АПК» були нагороджені наступні студенти:

- Дипломом І ступеня – Михайло Хаймик, Львівський національний аграрний університет;

- Дипломом ІІ ступеня – Михайло Запорожан, Миколаївський національний аграрний університет;

- Дипломом ІІІ ступеня – Вадим Васильківський, Вінницький національний аграрний університет;

- Дипломом ІІІ третього ступеня – Ростислав Сергійчук, Житомирський національний агроекологічний університет.

Зі спеціальності «Енергетика сільськогосподарського виробництва» були нагороджені:

Дипломом І ступеня – Богдан Віхоть, Національний університет біоресурсів і природокористування України;

Дипломом ІІ ступеня – Максим Морар, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка;

Дипломом ІІІ ступеня – Іван Даць, Подільський державний аграрно-технічний університет.

Нагороди учасникам олімпіади (сертифікати учасника, дипломи, грамоти за кращі знання у різних турах олімпіади, подяки представникам команд) вручив декан факультету механіки та енергетики ЛНАУ, професор С.Й. Ковалишин.

Для учасників і гостей Всеукраїнської студентської олімпіади її організатори представили екскурсійний тур містом Львів.