Програмою навчальної практики з керування сільськогосподарською технікою, яку на даний час проходять студенти другого курсу спеціальності 208 «Агроінженерія», передбачено проведення практичних занять з вивчення будови, обслуговування та налаштування до роботи сучасних посівних комплексів. Дана практика проходить в навчально-практичному центрі компанії Horsch. В процесі її проходження студенти, використовуючи спеціальні стенди та наявні посівні комплекси Pronto 6 DC та Maestro 12 cv, проходять повний цикл підготовки з налаштування їх на задану норму висіву як зернових, так і просапних культур, агрегатування з мобільними енергетичними засобами, усунення неполадок, які можуть виникнути під час посіву тощо.