Вже тривалий час продовжується співпраця факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП з ДП «Ен Джі Метал Україна». Черговим її результативним кроком стало придбання і передача для потреб факультету сучасного 3D-принтера Bambu Lab А1. Дані принтери розроблені з урахуванням потреб користувачів, забезпечують високу якість друку, надійність та простоту в експлуатації. Вони відомі своєю ефективністю, швидкістю та точністю, що робить їх ідеальним вибором під час використання в навчальному процесі. З їх допомогою студенти інженерних спеціальностей зможуть освоїти сучасні технології 3D-друку, створювати різноманітні моделі, виготовляти деталі різної форми і конфігурації.
Щиро дякуємо ДП «Ен Джі Метал Україна» в особі його керівника Тараса Іванціва за черговий суттєвий внесок в покращення матеріальної бази факультету та маємо надію, що такі кроки сприятимуть кращій підготовці фахівців інженерного профілю.