Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники та студенти ЛНУП щиро вітають к.т.н., доцента кафедри автомобілів і тракторів Р.І. Паславського з ювілеєм.
Шановний Ростиславе Ігоровичу!
Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами, адже Ваш професіоналізм, мудрість, наполеглива праця сприяють не лише Вашому особистому успіху, але й стають запорукою розвитку й процвітання нашого університету.
Ми усі щиро поважаємо Вас за життєрадісність і оптимізм, любимо за добру вдачу і щедрість душі.
У день Вашого ювілею бажаємо Вам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди, нових успіхів у Вашій нелегкій праці та довгих років життя.
Нехай Ваша робота приносить Вам лише насолоду. Божої опіки Вам, мирного неба і Перемоги!