У Львівському національному аграрному університеті на факультеті механіки та енергетики 8 листопада 2016 р. відбувся «Ярмарок професій – 2016».

Головною метою проведення заходу є сприяння працевлаштуванню випускників факультету на основі впровадження нових форм співпраці факультету механіки та енергетики ЛНАУ з підприємствами та організаціями на довгострокову перспективу за умов інтеграції України до Європейського економічного та освітнього простору.

Основними задачами проведення заходу були налагодження партнерських стосунків між факультетом механіки та енергетики ЛНАУ і підприємствами на довгострокову перспективу; обговорення потреб сучасного ринку праці та вимог роботодавців до випускників інженерних спеціальностей; інформування студентів факультету про можливість та умови працевлаштування; створення іміджу факультету, що готовий співпрацювати з роботодавцями за європейськими стандартами та ін.

На запрошення кафедр факультету механіки та енергетики у Ярмарку професій взяли участь провідні підприємства Західної України та Польщі: JCB, ПАТ «Львівобленерго», ТзОВ «Енергомонтажвентиляція», ТзОВ «ЕН СІ Інжиніринг Україна», ТзОВ «Хеммель-Українa», ТОВ «Захід-Агро МХП», ТзОВ «Галавтосвіт», CFT, Арія Моторз (Хонда, Нісан, БМВ), ТОВ «Агро ЛВ Лімітед», Науково-виробниче підприємство «ІМВО», Червоноградський завод металоконструкцій, ТзОВ «Алекс со», ТзОВ «ДЕОС РЕЛІЗ», Polskie Jagody, ТзОВ «Просто добрий хліб», ТОВ «РЕХАУ» в Україні та ін.

На початку зустрічі з керівниками та фахівцями підприємств декан факультету Степан Йосипович Ковалишин від імені ректора Львівського НАУ академіка НААНУ Володимира Васильовича Снітинського привітав учасників та наголосив на важливості проведення зустрічей з виробничниками, які у нелегкі часи мають змогу працевлаштувати молодих фахівців.

По закінченню «Ярмарку професій – 2016» відбулося обговорення особливостей і можливих напрямів співпраці підприємств різного профілю з факультетом механіки та енергетики ЛНАУ.