Дуфанець Ігор Гнатович

У 2001 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Колісні та гусеничні транспортні засоби».

Упродовж 2002–2011 рр. працював у ВАТ «Український інститут автобусо-тролейбусобудування», починав з посади інженера-конструктора 1 категорії, потім працював на посадах заступника завідувача відділу шасі, завідувача відділу шасі.

В 2011–2023 рр. працював на посадах провідного інженера-конструктора відділу шасі, заступника головного конструктора шасі та систем шасі у філії «Науково-дослідний інститут автомобілебудування "Еталон"» ПАТ «Чернігівський автозавод».

Загальний виробничий стаж – 21 рік.

У 2004–2008 рр. навчався в аспірантурі Національного університету «Львівська політехніка».

З 2023 року – на науково-педагогічній роботі.

Основні навчальні курси, які веде викладач: «Спеціалізовані автомобілі».

Основні напрями наукових досліджень: структурний синтез та параметрична оптимізація гальмівних властивостей транспортних засобів.

Навчально-методичні та наукові публікації

Автор близько 10 наукових і навчально-методичних праць.

Профіль у Google Scholar: https://scholar.google.com/citations?view_op=list_works&hl=uk&user=OKJSEJ8AAAAJ