На факультеті механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського НУП 27-28 вересня 2022 року представником компанії ТОВ «CLAAS Україна» Богданом Шлодою для викладачів і студентів було проведено тренінг, присвячений ознайомленню з модельним рядом тракторів марки ARION і AXION, особливостями їх будови, концептуальними конструктивними рішеннями, функціональними можливостями, порядком проведення комп’ютерної діагностики тощо. Тренінг проводився у навчальному центрі «CLAAS Академія Україна», створеному за сприяння ТОВ «Компанія ЛАН».
Висловлюємо щиру подяку нашим партнерам ТОВ «CLAAS Україна» та ТОВ «Компанія ЛАН» і їхнім представникам та маємо надію на розширення співпраці в плані подальшого вивчення техніки марки CLAAS.